Cena
  • od
    do

Perma Blend została założona z misją dostarczania linii wysokiej jakości pigmentów i produktów do pielęgnacji, które pozwalają profesjonalnym artystom makijażu permanentnego czuć się pewnie w tworzeniu dowolnej wizji. Dziś Perma Blend jest ekspertem w branży z ponad 30-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji pigmentów, które zmieniają sposób, w jaki profesjonalni artyści PMU wykonują swoją sztukę.

Od czasu wprowadzenia marki Perma Blend w 2014 roku, ich doświadczeni chemicy i kosmetyczki wykorzystali sprawdzone formuły i metody produkcji w branży tatuażu, aby stworzyć przełomowe, wysokowydajne pigmenty, które nigdy wcześniej nie istniały w branży PMU. Perma Blend nadal wprowadza nowe innowacje do sztuki, ponieważ na to zasługujesz Ty i Twoi klienci.


Perma Blend oferuje mieszankę zarówno organicznych, jak i nieorganicznych pigmentów, w zależności od pożądanego koloru. Na przykład nasza nieorganiczna czerwień 101 jest cięższa, bardziej nieprzezroczysta i matowa, podczas gdy organiczne czerwienie są bardziej przezroczyste i jaśniejsze. Wybór rodzaju pigmentu zależy od pożądanego pokrycia i rezultatu kolorystycznego dla każdej kreacji.

Podobnie, w zakresie żółtych pigmentów, mamy nieorganiczny żółty 42, który jest matowy i nieprzezroczysty, oraz organiczny żółty 14, który jest jasny i przezroczysty. Również w tym przypadku decyzja opiera się na pożądanym efekcie.

Perma Blend

Perma Blend - pigmenty do makijażu permanentnego brwi i usta Perma Blend - pigmenty do makijażu permanentnego brwi i usta
Producent: Perma Blend
Cena:

195,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl