Zakupy na raty

U nas raty 0% !!

Przy współpracy z PayU możesz dokonać w naszym sklepie zakupów w systemie ratalnym.

Dzięki ratom PayU robisz zakupy nawet wtedy, gdy nie masz środków. Szybko, łatwo i wygodnie.

  • w 100% online
  • decyzja nawet w 15 minut
  • bez wysyłania dokumentów
  • Kwota Pożyczki: od 300 do 20 tys. zł
  • Okres kredytowania: 3,5,6 lub 10 rat 0%
  • Opłata przygotowawcza: brak
  • Oprocentowanie: 0% RRSO
  • Ubezpieczenie: brak

Bez obaw wypełnij wniosek - dopiero, gdy otrzymasz pożyczkę, przedmioty z Twojego koszyka zostaną kupione.

Poza opcją rat 0% możesz w oprocentowanych ratach wybrać dowolną liczbę miesięcznych rat od 1 do 36. Okres kredytowania wynosi od 1 miesiąca do 3 lat.

Ponadto, celem uniknięcia wątpliwości, PayU informuje, że Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta w ramach Pożyczki 0%, tj. Pożyczki ze standardowym oprocentowaniem jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.


Wybierz produkty - utwórz konto lub zaloguj się - wybierz opcje dostawy - określ formę płatności jako PayU - potwierdz zakup -  wybierz 'opłać zamówienie" i na stronie wyboru formy płatności wybierz "raty PayU" - wypłnij wniosek. 
Po przyznaniu kredytu zakup zostanie potwierdzony.

GDY NIE WYBIERZESZ RAT 0% : 
Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 22,36%, oprocentowanie zmienne 6,5% (dla kredytu udzielanego przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla kredytu udzielanego przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie) albo oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla kredytu udzielanego przez mBank S.A. lub Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy na Allegro, określanej jako Raty PayU jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a Bankiem lub pożyczkodawcą. Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A., mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły oferty i warunki udzielania pożyczki określanej jako Raty PayU znajdują się na http://poznaj.allegro.pl/raty/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl